Afișez 1 - 24 din 40 de rezultateSortat după cele mai recente
Acumulator Rombat Cyclon 12V 62 Ah
În stoc
339,00 lei
SKU:
CZ1844
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Marca | Rombat |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 62 Ah |
Acumulator Rombat Cyclon 12V 55 Ah
În stoc
300,00 lei
SKU:
CZ1841
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Marca | Rombat |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 55 Ah |
Acumulator MTR Dynamic 12V 62Ah
În stoc
320,00 lei
SKU:
CZ1835
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Marca | MTR |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 62 Ah |
Acumulator MTR Dynamic 12v 55Ah
În stoc
290,00 lei
SKU:
CZ1830
| Greutate | 7 kg |
|---|---|
| Marca | MTR |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 55 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 145Ah
În stoc
1.190,00 lei
SKU:
CZ1827
| Greutate | 37 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 145 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 110Ah
În stoc
1.020,00 lei
SKU:
CZ1824
| Greutate | 25 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 110 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 100Ah
În stoc
960,00 lei
SKU:
CZ1820
| Greutate | 23 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 100 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 85Ah
În stoc
840,00 lei
SKU:
CZ1817
| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 85 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 77Ah
În stoc
740,00 lei
SKU:
CZ1814
| Greutate | 18 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 77 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 74Ah
În stoc
720,00 lei
SKU:
CZ1811
| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 74 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 63Ah
În stoc
630,00 lei
SKU:
CZ1808
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 63 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 61Ah
În stoc
590,00 lei
SKU:
CZ1804
| Greutate | 14 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 61 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 54Ah
În stoc
540,00 lei
SKU:
CZ1801
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 54 Ah |
Acumulator Varta Silver Dynamic 12V 52Ah
În stoc
520,00 lei
SKU:
CZ1796
| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 52 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 95Ah
În stoc
840,00 lei
SKU:
CZ1708
| Greutate | 22 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 95 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 80Ah
În stoc
730,00 lei
SKU:
CZ1704
| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 80 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 74Ah
În stoc
620,00 lei
SKU:
CZ1700
| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 74 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 70Ah borne ridicate
În stoc
630,00 lei
SKU:
CZ1696
| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 70 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 60Ah
În stoc
530,00 lei
SKU:
CZ1693
| Greutate | 15 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 60 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 52Ah
În stoc
470,00 lei
SKU:
CZ1689
| Greutate | 13 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 52 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 45Ah
În stoc
490,00 lei
SKU:
CZ1686
| Greutate | 12 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 45 Ah |
Acumulator Varta Blue Dynamic 12V 40Ah
În stoc
420,00 lei
SKU:
CZ1681
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Marca | Varta |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 40 Ah |
Acumulator STARLINE Premium 12V 95Ah 800A
În stoc
520,00 lei
SKU:
CZ1678
| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Marca | Starline |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 95 Ah |
Acumulator STARLINE Premium 12V 80Ah 740A
În stoc
460,00 lei
SKU:
CZ1674
| Greutate | 17 kg |
|---|---|
| Marca | Starline |
| Voltaj | 12V |
| Amperaj | 80 Ah |