10W-40
Afișez toate cele 17 rezultateSortat după cele mai recente
Ulei motor DRIVE+ 10W40 SL/CF 1L
În stoc
SKU:
CZ2195
Ulei motor DRIVE+ 10W40 SL/CF 5L
În stoc
SKU:
CZ2185
Ulei motor LIQUI MOLY Leichtlauf MOS2 10W40 6948 4L
În stoc
175,00 lei
SKU:
CZ1404
| Greutate | 4 kg |
|---|---|
| Marca | Liqui Moly |
| Vâscozitate | 10W-40 |
| Cantitate | 4L |
Ulei motor LIQUI MOLY Leichtlauf MOS2 10W40 2626 1L
În stoc
45,00 lei
SKU:
CZ1401
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Marca | Liqui Moly |
| Vâscozitate | 10W-40 |
| Cantitate | 1L |
Ulei motor LIQUI MOLY Leichtlauf MOS2 10W40 2184 5L
În stoc
195,00 lei
SKU:
CZ1398
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Marca | Liqui Moly |
| Vâscozitate | 10W-40 |
| Cantitate | 5L |