Sinto
Afișez 1 - 24 din 49 de rezultateSortat după cele mai recente
VOPSEA READY MIX 2K, NEGRU LUCIOS L041 (1L) SINTO
În stoc
134,00 lei
SKU:
107155
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Vopsea acrilica |
| Culoare | Negru Mat |
| Volum | 1 litru |
LAC ACRILIC CARBON 2:1 (1L) SINTO
În stoc
114,00 lei
SKU:
107154
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Volum | 1 litru |
LAC ACRILIC ‘MASTER’ HS (1L) SINTO
În stoc
97,00 lei
SKU:
107153
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Cantitate | 1 litru |
INTARITOR VOPSEA READY MIX 2K, (0.5L) SINTO
În stoc
70,00 lei
SKU:
107152
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Volum | 500 gr |
INTARITOR STANDARD PENTRU LAC ‘MASTER’ HS (0.5L) SINTO
În stoc
77,00 lei
SKU:
107151
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Volum | 500 ml |
INTARITOR LENT PENTRU LAC CARBON (0.5L) SINTO
În stoc
81,00 lei
SKU:
107150
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Volum | 500 ml |
FILLER ACRILIC ‘PLUS’ 5:1 CU INTARITOR, NEGRU (0.75L + 0.15L) SINTO
În stoc
97,00 lei
SKU:
107149
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Cantitate | 15 ml, 75 ml |
FILLER ACRILIC ‘PLUS’ 5:1 CU INTARITOR, ALB (0.75L + 0.15L) SINTO
În stoc
97,00 lei
SKU:
107148
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Fillere/Lacuri/Intaritoare |
| Volum | 150 ml, 750 ml |
| Culoare | Alb |
CHIT BICOMPONENT FIN PENTRU LEMN, BRAD (1000ML) SINTO
În stoc
81,00 lei
SKU:
107145
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Chituri |
| Volum | 1000 ml |
BANDA MASCARE HARTIE 80C 24MM X 45M SINTO
În stoc
8,00 lei
SKU:
107140
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Banda mascare |
| Dimensiune | 24mm x 45m |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 2500 SET 50BUC
În stoc
122,00 lei
SKU:
100886
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 2500 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 2000 SET 50BUC
În stoc
115,00 lei
SKU:
100885
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 2000 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 1500 SET 50BUC
În stoc
112,00 lei
SKU:
100884
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 1500 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 1200 SET 50BUC
În stoc
109,00 lei
SKU:
100883
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 1200 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 1000 SET 50BUC
În stoc
109,00 lei
SKU:
100882
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 1000 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 800 SET 50BUC
În stoc
108,00 lei
SKU:
100881
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 800 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 600 SET 50BUC
În stoc
107,00 lei
SKU:
100880
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 600 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 400 SET 50BUC
În stoc
108,00 lei
SKU:
100879
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 400 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 360 SET 50BUC
În stoc
110,00 lei
SKU:
100878
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 360 |
COALA ABRAZIVA UMEDA SMIRDEX GRANULATIE 240 SET 50BUC
În stoc
110,00 lei
SKU:
100877
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 240 |
DISC VELCRO CERAMIC SMIRDEX DIAMETRU 150 GRANULATIE 600 SET 100BUC
În stoc
254,00 lei
SKU:
100876
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 600 |
DISC VELCRO CERAMIC SMIRDEX DIAMETRU 150 GRANULATIE 400 SET 100BUC
În stoc
248,00 lei
SKU:
100874
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 400 |
DISC VELCRO CERAMIC SMIRDEX DIAMETRU 150 GRANULATIE 320 SET 100BUC
În stoc
238,00 lei
SKU:
100873
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 320 |
DISC VELCRO CERAMIC SMIRDEX DIAMETRU 150 GRANULATIE 240 SET 100BUC
În stoc
263,00 lei
SKU:
100872
| Marca | Sinto |
|---|---|
| Tip produs | Abrazive |
| Granulație | 240 |